Pište nám komentáře, vždy potěší!!!

Září 2017

Tondův soptík v Oseku

16. září 2017 v 23:16 | Hrobnice |  Ládíček Hrobníček a jeho mamina
Tradiční hasičský závod pro přípravku, nebo-li děti do 6 let, se konal v Oseku. Tentokrát bylo hodně dětí nemocných a tak z Háje jeli jen 2 kluci-Ládík a Lukáš. Byla zima, pršelo a funělo. Ale dětem to nevadilo. Měli nástup. Starý hasič Tonda jim popřál hodně štěstí a šup na start. Kladina, hod míčkem na šaška-Ládíček strefil všechny 3 míčky, topografické značky na jedničku, hod granátem bezva. A pak obávaná zdravověda-obvázat koleno a zauzlíkovat šátek. No všichni přihmouřili obě oči. Ládíčku, musíme na Berounce trénovat uzlíky. Pak už oblíbené zapojování hadic k rozdělovači. To zvládlo Ládík na jedničku s hvězdičkou. Požární značky věděl všechny. Kroužek na kužel nestrefil žádnej. Lodní uzel byl šmodrchanec a slalom s míčkem na lžičce parádní. Celkově si to kluci i vedoucí Kuba užili, Ládík si s dědou dal v místní hasičské zbrojnici párky a čaj. Já kafíčko, babi vysomrovala asi desátý párek snad i na cestu domů. Vyhlášení-kluci dostali medaile, sladkosti a diplomy a spokojeně odjížděli domů. Bylo nám zima a mokro, ale zážitek bezvadný.
Pár foteček najdete zde:

Natíráme, děláme střechy a konečně sláma

14. září 2017 v 1:17 | Hrobnice |  Dění kolem našich pejsků
Máme novou psí bednu na mišáka, tak jsme se jali ji vytunit. Natíráme kastlíky na káru, hrany bedny a jelikož zbyla barva, tak i disky na kolech auta. Mišák prokouknul. No a samozřejmě jsme nesměli zapomenout ani na Ládíčkovo autíčko. Pak jsem udělala Nanukovi a Karličce novou střechu na boudách. Ládíček mezitím lovil žížali, hrál si a lítal s foťákem kolem domečku. No a nakonec jsem přivezla od Pavla krásně voňavou čerstvou žluťoučkou slámu pro psy. Moc za ní děkuju. Pejskové si spokojeně chrní v suchu a teple.
Pár foteček z dění najdete zde:

Nová psí bedna na mišáka

5. září 2017 v 23:05 | Hrobnice |  Kamarádi,rodiče a dění kolem nich
Dlouho očekávaná krásná nová vymazlená bedna pro pejsky na auto je tu. V neděli 3. září jí Pavel dovezl na Moldavu, v pěti chlapech (teda 4+já) jsme ji usadili na auto, dodělali vzpěry křídel, zakryli mezery, zatmelili škvíru do korby, donatřeli hrany a mám z ní obrovskou radost. A Pavel taky. Moc ti za ní díky. Je nádherná. Tak už jen nastlat slámu, naskladnit pejsky a hurá na Berounku.
Pár foteček najdete zde: